Tartalom:                1%      Jótékonysági Bál         Események         Postaláda

"BÓBITA ALAPÍTVÁNY A TURAI ÓVODÁSOKÉRT"

Az alapítvány kuratóriumának tagjai:

A kuratórium elnöke:                                  Lévai Gabriella

A kuratórium elnökhelyettese (titkár):          Gólya Istvánné

A kuratórium tagjai:                                    Dr. Tóth Mária

Pálinkás Ildikó

Tóth Józsefné

Az alapítvány célja:

Az óvodai nevelés színvonalának emelése, illetve a gyermekek hatékonyabb képességfejlesztése érdekében szükséges eszközök- különösen mozgásfejlesztő, és képességfejlesztő eszközök- biztosítása az óvodás korú gyermekek részére, továbbá minden olyan tevékenység és beszerzés támogatása, amely a gyermekek óvodai életkörülményeit javítja.

Az alapítvány tevékenysége kizárólag a fenti célok megvalósítására korlátozódik.

Gazdálkodása során elért eredményét nem osztja fel, azt kizárólag a fentebb meghatározott célokra fordítja.

Az alapítvány közvetlen politikai tevékenységet nem folytat, szervezete pártoktól független, és azoknak anyagi támogatást nem nyújt.

Az alapítvány vagyonáról

Az alapítvány nyitott, ahhoz bárki, bármikor-akár bel- vagy akár külföldi természetes vagy jogi személy- adományok befizetésével csatlakozhat, akár nevesített, akár anonim módon (az adomány lehet vagyoni vagy dologi adomány, juttatás, hozzájárulás), ha az alapítvány céljával azonosulni tud és hajlandó az alapítvány vagyonához hozzájárulni.

Az alapítvány nyilvánossága:

Az alapítvány, mint közhasznú szervezet, beszámolóit a nyilvánossággal oly módon közli, hogy azt az alapítvány székhelyén hirdetőtáblára kifüggeszti, illetve a helyi sajtótermékben nyilvánosságra hozza.

.