Tartalom:        Jótékonysági Est        Rendezvények         Események         Postaláda

Kedves Látogató! Köszöntjük honlapunkon!

Honlapunkat azért hoztunk létre, hogy bemutassa intézményünk életét, eseményeit, mindennapjainkat szövegben és képekben egyaránt, s bemutassa azt a helyet, környezetet, ahol működik, él e kisközösség.

Célunk, hogy az ide látogatók állandóan frissített, aktuális hírekhez, érdeklődésüknek megfelelő új információkhoz jussanak. Tájékoztatjuk Önöket óvodánk programjáról, az itt folyó munkáról, hagyományainkról, ünnepeinkről. Örülünk érdeklődésének, s bízunk abban, hogy személyesen is meglátogatja intézményünket.

Óvodánkat az érzelmi biztonság, otthonosság, derűs, szeretetteljes légkör jellemzi. A gyermekeket tisztelet, elfogadás, szeretet és megbecsülés övezi.
Nevelésről alkotott nézeteinket az alábbi idézet fejezi ki a legjobban :

„Ha a gyerekek toleráns légkörben élnek,
Megtanulnak türelmesek lenni.
Ha a gyerekek bátorítva élnek,
Megtanulnak bizalommal élni.
Ha a gyerekek megdicsérve élnek,
Megtanulják megbecsülve érezni magukat.
Ha a gyerekek méltóságban élnek,
Megtanulják az igazságot.
Ha a gyerekek biztonságban érzik magukat,
Megtanulnak hinni.
Ha a gyerekek hitelesen élnek,
Megtanulják, mit jelent szeretni.
Ha a gyerekek elfogadva és barátságban élnek,
Megtanulják megkeresni a szeretetet a világon.”

(Dorothy Law Holtz: Egy élet a kezedben című versének részlete)

Várjuk véleményüket, észrevételüket, javaslataikat.
Gólya Istvánné óvodavezető